ENCYKLOPEDIA ZIÓŁ ORGANIZER

NinaceaRośliny wieloletnie i jednoroczne o liściach z ostrymi kolcami. Kwiaty zebrane są w duże koszyczki, które zwisają z pędów kwiatowych. Koszyczki te otoczone są jasnymi, błyszczącymi hyphae.

PleśniawkiZagrożenia i przeciwwskazania.

Ciąża i karmienie piersią

Niewiele wiemy o stosowaniu preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Uczulenie na ambrozję i stokrotki oraz inne rośliny pokrewne

U osób wrażliwych na ambrozję może wystąpić reakcja alergiczna. Rodzina ta obejmuje ambrozję, chryzantemy i nagietki, a także stokrotki i wielu innych członków. Przed przyjęciem leku Nineflower, jeśli pacjent ma alergie, należy skonsultować się z lekarzem.

Ninchia - opis ogólny

Korzenie mogą być wykorzystywane do produkcji leków. Ninchia jest stosowana w leczeniu chorób pęcherzyka żółciowego, słabego trawienia, skurczów żołądka, żołądka i jelit. Stosuje się ją również w leczeniu zatrzymywania wody w organizmie oraz w celu zwiększenia potliwości.

Ninepin może być stosowany bezpośrednio na skórę w celu leczenia chorób skóry, ran, wrzodów lub leczenia raka języka. Niektóre preparaty mogą być stosowane w leczeniu opryszczki, pryszczy i bólów zębów.

Nineprose może być stosowany w połączeniu z innymi produktami ziołowymi w leczeniu zaburzeń woreczka żółciowego, skurczów żołądka i jelit.

Produkty zawierające dziewięćsił popłocholistny

wg receptury MARII TREBEN 90,2 g - Naturalne zioła.

Kup Teraz