Niepłodność można podzielić na niepłodność całkowitą i niepłodność względną. Niepłodność całkowita wynika z wad rozwojowych narządów rozrodczych lub pojawia się po zabiegach operacyjnych, natomiast niepłodność względna występuje na tle procesów chorobowych, głównie związanych ze stanami zapalnymi narządów. Choć zapalenie narządów ma zwykle charakter przejściowy, to jego skutki mogą być trwałe, z niewielkimi szansami na wyleczenie. Zioła ojca Sroki są doskonałym rozwiązaniem przy staraniach o potomstwo.

Zioła Ojca Sroki na płodność

Zioła na płodność ojca Sroki są odpowiednie dla obojga małżonków, a co najważniejsze, mogą stanowić doskonałe wsparcie w leczeniu niepłodności. Aby terapia była skuteczna, ojciec Sroka - oprócz przyjmowania ziół - zaleca przestrzeganie szeregu innych zaleceń. Należą do nich: rzucenie palenia, spożywanie dużej ilości nasion słonecznika (bogatych w witaminę E), kiełków pszenicy, owoców (zwłaszcza porzeczek, ciemnych winogron i borówek), serów owczych, mleka i baraniny. Ojciec Sroka wspomina również o słońcu, które ma korzystny wpływ na płodność. Sroka zwraca uwagę, że w leczeniu niepłodności może pomóc długie przebywanie na słońcu w okresie wakacyjnym oraz owulacja.

Zioła ojca Sroki dla mężczyzn

Stosowanie ziół ojca Sroki jest jak najbardziej wskazane dla mężczyzn, ale równie dobrze mogą je przyjmować kobiety. Najważniejsze jest to, aby w początkowej fazie starania się o dziecko oboje partnerzy - po zauważeniu nieprawidłowości - udali się na konsultacje do specjalisty i wykonali zalecone badania lekarskie. Zioła Ojca z Srokowa mogą być z powodzeniem stosowane jako wsparcie w leczeniu niepłodności.

Zioła ojca Sroki - skład

W skład ziół ojca Sroki wchodzi ziele lebiodki, koszyczek rumianku, ziele tymianku, liść pokrzywy, ziele dziurawca, ziele rdestu ptasiego, ziele rutwicy, kwiat nagietka i ziele nostrzyka. Mieszankę można przygotować samemu. Wystarczy zmieszać zioła, zalać łyżeczkę ziół szklanką wrzątku, a następnie parzyć pod przykryciem przez pół godziny. Napar będzie gotowy do picia już wieczorem.