Ojciec Klimuszko - zielarz, jasnowidz, wizjoner, parapsycholog, medium. Poznaj magię ziół ojca Klimuszki i zobacz, jakimi mieszankami leczyć konkretne dolegliwości.

Zioła Ojca Klimuszko na odchudzanie

Zioła ojca Klimuszki poprawiają przemianę materii, ułatwiają trawienie i mobilizują organizm do spalania tłuszczu. Zioła te są pomocne w walce z nadwagą, zwłaszcza gdy problemy z otyłością związane są ze stresującą pracą lub wysiłkiem fizycznym. Opisywane zioła dostępne są w postaci nalewek, tabletek i saszetek. Warto wspomnieć o ich działaniu moczopędnym, ułatwiającym wydalanie toksyn z organizmu, a także o funkcji wspomagającej prawidłowe funkcjonowanie wątroby i związane z tym wydzielanie żółci. Stosowanie ziół ojca Klimuszki zależy od postaci preparatu. Zioła w saszetkach należy zaparzać w szklance gorącej wody przez około 10 minut i spożywać 3 razy dziennie na 20 minut przed jedzeniem. Zioła w postaci napoju należy pić przed posiłkami, jednorazowo po około 15 mililitrów preparatu, również 3 razy dziennie. Z taką samą częstotliwością należy przyjmować tabletki - warto to robić 20 minut przed posiłkiem, popijając 200 mililitrami wody. Aby kuracja była skuteczna, musi trwać co najmniej 8 tygodni.

Zioła ojca Klimuszko - opinie

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów stwierdził, że spożywanie reklamowanego Zioła Klimuszki nie uchroni przed tostami ani nie spowoduje spadku wagi, ale w Internecie aż roi się od pozytywnych opinii na temat tej mieszanki.

"Moja siostra schudła po tym, chyba z 15 kg, jeśli się nie mylę". - dmuchawiec

"W ciągu 5 tygodni schudłam 4 kg, oczywiście przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach. - Asiara

"Minęły już 2 tygodnie odkąd piję zioła ojca Klimuszki, muszę przyznać, że na efekty musiałam długo czekać, bo dopiero po 12 dniach pojawiły się pierwsze. Dziś mija 17 dzień mojej kuracji - spadek wagi wynosi 1,40 kg. Dla lepszego efektu nadal stosuję dietę rozdzielną". - Miśnia

Warto wspomnieć, że przyjmowanie ziół ojca Klimuszki jest niewskazane podczas karmienia piersią:

"Nie można ich zażywać w czasie karmienia, należy poczekać aż skończysz karmić i zacząć je zażywać" - Gość

zioła Ojca Klimuszko

Zioła Ojca Klimuszki na mięśniaki

Mieszanka składa się z jemioły, szarotki, skrzypu i ruszczyka głodowego, a także kłącza pięciornika, kory koralowej, kwiatu kasztanowca oraz liści borówki czernicy i kory. Zawarta w ziołach jemioła zmniejsza napięcie naczyń krwionośnych i ciśnienie tętnicze, kora kasztanowca hamuje drobne krwawienia, a zawarte w niej kumaryny i garbniki działają przeciwzapalnie. Krzemionka, w którą obfituje skrzyp, pomaga przy nadmiernych krwawieniach. Zioła Ojca Klimuszki stosuje się profilaktycznie i wspomagająco w leczeniu mięśniaków macicy. Mięśniaki, objawiające się występowaniem łagodnych, gładkokomórkowych guzów, pojawiają się głównie u kobiet w wieku od 30 do 50 lat.

Zioła Ojca Klimuszko na torebce

Torbiele i cysty przybierają zwykle postać małych i pojedynczych (lub mnogich!) pęcherzyków wypełnionych śluzem i ropą, powstających w wyniku zatkania gruczołów szyjki macicy przez rozrastający się nabłonek. Zioła ojca Klimuszko użyte na torebce to mieszanka ziela skrzypu polnego, liścia pokrzywy i koszyczka nagietka. Skrzyp i pokrzywa mają działanie moczopędne, natomiast nagietek zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych i łagodzi stany zapalne.

Zioła ojca Klimuszko stosowane są również w leczeniu niepłodności. Klimuszko uważa, że głównymi jej przyczynami są zrosty pozapalne jajowodów, niewydolność jajników, niedorozwój narządów płciowych oraz tożsamość bioelektrycznego układu biegunowego u zupełnie zdrowych partnerów. Zioła ojca Klimuszki na niepłodność to: szyszka chmielu, ziele przywrotnika, ziele krwawnika, liść ruty, ziele nostrzyka, kwiat lawendy, kłącze tataraku, kwiat nagietka i owoc róży.